Jaj! Hát sajnos nem sok minden derült ki az első fejezetből de az ismertető nagy bajos kis szerelmi történetet sugall. Kíváncsian olvasnám a folytatását ha megengeded. 🙂
Nagyon ígéretesnek tűnik. Kíváncsian várom, hogy mi fog ebből kisülni. 😀
Pelyhespamacs már most levett a lábamról, a neve is fergeteges.
Köszi, hogy olvashattam!
Bírom Aaron karakterét és humorát. A konyhaboszorkányságot meg én is kipróbálnám, mert akkor több kedvem lenne főzni. De nincs, szóval marad az olvasás. Nagyon köszi a fordítást, jó kis történet lesz. 🙂
Sonny nagyon szimpatikus és szerintem nincs önbizalma. Sajnálom, hogy problémája van a szüleivel. Várom a folytatást, kíváncsi vagyok Leo szemszögére is. A nyúlváltók aranyosak.
Ez egy nagyon cuki történetnek ígérkezik. Túl rövidke volt az első fejezet. Remélem ez a édes légkör folytatódik. Sonny egy ígazán melegszívű katakternek tűnik.
Az első fejezet cuki volt és vicces. Sonny fülig bele van esve leoba de nagyon félénk. Sok boszorkányos történetet olvastam de ilyen fajta boszorkányokról még nem. Várom a következő fejezetet.
Eddig bejön a történet. Az eddig megismert szereplők cukik. A fülszöveg alapján egy szuper édes, bonyodalom mentes love story lesz. Várom nagyon a folytatást. Köszönöm. 🙂
Oh, ez nagyon cuki volt. Sonny nagyon kedvesnek tünik és biztosan jól néz ki magassarkuban és szoknyában. Leóra is kiváncsi vagyok minyen karakter lesz. Várom a folytatást.
Oh, ez tetszik! Aranyos Sonny! A nyuszik viszont egy kis izgága népség, szeretem őket is.
Vajon Leo, hogy közelíti meg a mi kis boszorkányunkat? Ki fog előszőr lépni a másik irányába?
Köszönöm!
Na, úgy látom , ez kedvemre való sztori.
Szeretem, ha egy pasi a konyhában van, és jól főz is ráadásul.
Szegény Sonny, nulla önbizalma lehet.
Kíváncsian várom a folytatást.
Köszönöm az új történetet! Nagyon érdekesnek ígérkezik! Minden van benne amit szeretek, alakváltók meg egy kis varázslat is.
Kíváncsian várom mi sül ki ebből!
Leo, mindenki szerint csodálatos, remélem ha megismeri Sonnyt, ez akkor sem lesz másként.
Nagyon várom a kövi részt!
Köszönöm a munkátokat!
Hát ez nagyon kis édes történetnek ígérkezik 🙂 Sonny egy aranyos kis boszi. Várom a folytatást. Köszönöm szépen
Jelszó kiküldve: 2026. június 1.
Jaj! Hát sajnos nem sok minden derült ki az első fejezetből de az ismertető nagy bajos kis szerelmi történetet sugall. Kíváncsian olvasnám a folytatását ha megengeded. 🙂
Jelszó kiküldve: 2026. május 27.
Nagyon ígéretesnek tűnik. Kíváncsian várom, hogy mi fog ebből kisülni. 😀
Pelyhespamacs már most levett a lábamról, a neve is fergeteges.
Köszi, hogy olvashattam!
Bírom Aaron karakterét és humorát. A konyhaboszorkányságot meg én is kipróbálnám, mert akkor több kedvem lenne főzni. De nincs, szóval marad az olvasás. Nagyon köszi a fordítást, jó kis történet lesz. 🙂
Sonny nagyon szimpatikus és szerintem nincs önbizalma. Sajnálom, hogy problémája van a szüleivel. Várom a folytatást, kíváncsi vagyok Leo szemszögére is. A nyúlváltók aranyosak.
Nagyon édes történetnek ígérkezik. A pelyhespamacs néven jót mosolyogtam. Nagyon várom a folytatást, köszönöm!
Ez egy nagyon érdékes univerzumnak igérkezik, a szereplők is különlegesek, várom folytatást.
Ez egy nagyon cuki történetnek ígérkezik. Túl rövidke volt az első fejezet. Remélem ez a édes légkör folytatódik. Sonny egy ígazán melegszívű katakternek tűnik.
Az első fejezet cuki volt és vicces. Sonny fülig bele van esve leoba de nagyon félénk. Sok boszorkányos történetet olvastam de ilyen fajta boszorkányokról még nem. Várom a következő fejezetet.
Eddig bejön a történet. Az eddig megismert szereplők cukik. A fülszöveg alapján egy szuper édes, bonyodalom mentes love story lesz. Várom nagyon a folytatást. Köszönöm. 🙂
Kb. az első mondattal megvett magának a történet. Sonny rögtön a kedvencem lett. 🙂
Oh, ez nagyon cuki volt. Sonny nagyon kedvesnek tünik és biztosan jól néz ki magassarkuban és szoknyában. Leóra is kiváncsi vagyok minyen karakter lesz. Várom a folytatást.
Oh, ez tetszik! Aranyos Sonny! A nyuszik viszont egy kis izgága népség, szeretem őket is.
Vajon Leo, hogy közelíti meg a mi kis boszorkányunkat? Ki fog előszőr lépni a másik irányába?
Köszönöm!
Na, úgy látom , ez kedvemre való sztori.
Szeretem, ha egy pasi a konyhában van, és jól főz is ráadásul.
Szegény Sonny, nulla önbizalma lehet.
Kíváncsian várom a folytatást.
Köszönöm az új történetet! Nagyon érdekesnek ígérkezik! Minden van benne amit szeretek, alakváltók meg egy kis varázslat is.
Kíváncsian várom mi sül ki ebből!
Leo, mindenki szerint csodálatos, remélem ha megismeri Sonnyt, ez akkor sem lesz másként.
Nagyon várom a kövi részt!
Köszönöm a munkátokat!