Fórumok

Varázsskatulya - titkos vágyaid rejtekhelye :: Fórumok :: Varázsskatulya általános :: S.O.S. - ha döcög, elakadt, nem működik

<< Előző téma | Következő téma >>
Ha nem tudsz bejelentkezni vagy egyéb gondod van
Moderátorok: Fairy, Juckó
Szerző Üzenet
Fairy
v dec 05 2010, 08:21
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 527
Ide azok a látogatók írhatják le a gondjaikat, akik nem regisztráltak vagy nem tudnak regisztrálni, belépni stb. stb.

Vissza az elejére
Nashii
h dec 13 2010, 02:56
Vendég
Hali!
Na, én azt a kellemetlenséget tapasztaltam, hogy mikor könyvjelzőkbe rákattintok az oldalra, be vagyok jelentkezve, de például rámegyek az "Anime ismertetők"-re és úgy jelzi, hogy ki vagyok jelentkezve, mikor belépnék, kiírja, hogy használatban van a felhasználónév-jelszó páros.
Aztán megint könyvjelzőknél kattintok, és látom, hogy be vagyok jelentkezve.
Ez azért kellemetlen, mert nem tudom elolvasni az ismertetőt.
Vissza az elejére
Fairy
h dec 13 2010, 03:04
Fairy

Regisztrált tag #1
Nem tudom milyen böngésződ van, és ugye nem tudom, hogy van a könyvjelzőben. A lényeg, hogy http://varazsskatulya.hu ennyi legyen csak betéve. Illetve ajánlom, hogy firefoxot használj. Ennél ki tudod rakni a könyvjelző menübe egy kis ikonba. Én így használom és sosincs vele bajom.

Vissza az elejére
Rika
h dec 13 2010, 07:32
Regisztrált tag #24
Regisztrált: cs okt 28 2010, 08:54
Üzenetek: 1
Nálam is ugyan ez a helyzet. Ha a főoldalon jelentkezek be, és rákattintok, pl. a saját írásoknál az egyik íróra, akkor azt írja ki, hogy "Nincsenek hírek - nézz vissza később". Ha újra be akarok jelentkezni akkor ugyan az történik, mint amit már Nashii is írt.

Én ezt úgy oldottam meg, hogy nálam az oldal az egyik írásnál van elmentve, és, ha azon a lapon jelentkezek be, akkor tudok csak olvasni.
Mivel így rendesen tudom használni az oldalt nem zavar, de azért kíváncsi vagyok, hogy mitől lehet ez? o.O
Vissza az elejére
Nashii
h dec 20 2010, 08:35
Vendég
Fairy, úgy van elmentve most már, de még mindig nem jó. Én is Firefoxot használok.
Akkor - ha Rikánál is így van -, ezek szerint nem csak nálam ilyen.
Vissza az elejére
Rianna
p ápr 15 2011, 10:18
Regisztrált tag #204
Regisztrált: h nov 01 2010, 11:01
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 32
Hello!
Nálam is ugyanez a probléma van. Bejelentkezek, a fórumhoz, a profilomhoz, beállításaimhoz hozzáférek, de ha az írásokhoz szeretnék hozzá férni, akkor ledob és nem tudok visszajelentkezni, mert már be vagyok jelentkezve. Elvileg, mert gyakorlatilag nem... Firefoxot használok, szóval nem az a gond.
Tudnátok segíteni?
Rianna
Vissza az elejére
nefle
cs júl 28 2011, 12:14
Vendég
Sziasztok!
Uhm nem tudom hogy jó helyre írok-e, de a regisztrációm törlését szeretném kérni. Régebben azt hitem ki lettem törölve az oldalról miután rosszul írtam be a jelszómat és újra regeltem (butaság volt tudom:S)
És most már azt a másik accountomat használom nem ezt, tehát ha ezt törölnétek azt megköszönném

[ Módosítva cs júl 28 2011, 12:15 ]
Vissza az elejére
Fairy
cs júl 28 2011, 07:09
Fairy

Regisztrált tag #1
nefle írta ...

Sziasztok!
Uhm nem tudom hogy jó helyre írok-e, de a regisztrációm törlését szeretném kérni. Régebben azt hitem ki lettem törölve az oldalról miután rosszul írtam be a jelszómat és újra regeltem (butaság volt tudom:S)
És most már azt a másik accountomat használom nem ezt, tehát ha ezt törölnétek azt megköszönném

Töröltem.

Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF