Fórumok

Varázsskatulya - titkos vágyaid rejtekhelye :: Fórumok :: Varázsskatulya általános :: Minden, ami Varázsskatulya

<< Előző téma | Következő téma >>
II. Varázsskatulya Találkozó
Oldal:       >>  
Moderátorok: Fairy, Juckó
Szerző Üzenet
Fairy
k ápr 26 2011, 12:19
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 527
II. Varázsskatulya Találkozó

Ahogyan tavaly, úgy idén is szeretnénk egy napra összegyűlni az érdeklődőkkel, hogy megismerjük egymást, lássuk, kik vannak a nevek/avatarok mögött. A tavalyiakból okulva idén másképp/máshova szervezzük a találkozót, remélhetőleg mindenki megelégedésére.

Időpont: 2011. július 23. (szombat) --- IDŐPONTVÁLTOZÁS!
Helyszín: Miskolc

Program: Jó idő esetén szeretnénk kimenni Lillafüredre, megnéznénk a Hámori-tavat (aki akar akár csónakázhat is), vízesést, a függőkertet, igény esetén bemehetünk az István-barlangba.
Kisvasúttal felmehetünk Garadnára, majd ott egy kisebb séta után valamelyik szalonnázós-piknikezős helyen levágódni, szalonnát-akármit sütni (ha van kedv), eszegetni-iszogatni, beszélgetni.
Délután egy kis városnézés is beleférhet, kínaizás, teázás, ha nem lesz hulla a nép.

Rossz idő esetén: vagy lefújjuk az egészet vagy, ha van kedv, akkor beülhetünk egy teázóba, kínaiba akárhova beszélgetni, akár egy mozi is belefér.

Jelentkezni lehet itt a fórumban, hadd lássuk mennyien lennénk kb.

Várjuk a jelentkezéseket, kérdéseket, véleményeket, ötleteket.

Apropó, szállás: tavaly elég sok érdekesség származott belőle, úgyhogy előre kikötném. Nálunk a kertben maximum 2 sátrat lehet felállítani azaz ez 4 embert jelent. Ennyit tudok elhelyezni. Erre a négy helyre csak olyanok jelentkezzenek, akik messze laknak. És itt a messze nem Budapestet jelenti, ahova óránként van két vonat, van busz, hanem azon túl. Magyarán: Szolnok, Szeged, Pécs, Szekszárd, Győr jöhet. Illetve aki olyan lehetetlen helyen lakik, hogy nem jár oda vonat, busz.

Illetve, ha vannak olyan miskolciak, akik eljönnének a találkozóra és még el is tudnak szállásolni egy-két embert ők jelezzék, hogy azért mindenki el tudjon jönni, aki szeretne.

[ Módosítva sze ápr 27 2011, 01:47 ]
Vissza az elejére
Koli
k ápr 26 2011, 03:24
Regisztrált tag #3
Regisztrált: sze okt 27 2010, 07:03
Üzenetek: 512
Jó lesz ez a program, végre valami értelmes
Én biztosan megyek.
Vissza az elejére
Juckó
k ápr 26 2011, 04:29
Jucko

Regisztrált tag #2
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:59
Üzenetek: 214
Remélem, hogy kedvezni fog az időjárás, szeretek piknikezni Én is ott leszek!
Vissza az elejére
Butyok
k ápr 26 2011, 05:07
Regisztrált tag #66
Regisztrált: cs okt 28 2010, 06:54
Lakóhely: Sopron
Üzenetek: 403
Én is nagyon szeretnék ott lenni, és elvileg tervben is van. Ha semmi nem szól közbe, megyek. És bízom a jó időben is, jó lenne kirándulgatni.
Vissza az elejére
Weboldal
Solya
k ápr 26 2011, 06:24
Vendég
remélem h el tudok menni így is szinte Miskolcon élek ,ha a munka nem szól közbe biztos ott leszek.:)
Vissza az elejére
Ariana
k ápr 26 2011, 07:08
Regisztrált tag #4
Regisztrált: sze okt 27 2010, 07:05
Üzenetek: 24
énénénénééééééééééééén :) hacsak vmi közbe nem szól, én ott leszek, most tényleg
Vissza az elejére
Fairy
sze ápr 27 2011, 11:07
Fairy

Regisztrált tag #1
Gondoltam kiírom milyen jegyárakkal számoljatok, illetve beteszek pár linket, amin lehet nézelődni.

Beszélgettük itt, hogy lenne a legcélszerűbb, hogy minden megérje, ezért a programot kb. így gondoltuk ki:

Kilián városrésztől kisvasúton mennénk Lillafüredig, ahol megnéznénk, amit lehet, csónakáznánk (aki akar), Szent-István Barlang megnézése (ha a többség szeretné), majd innen vagy felsétálnánk Garadna felé és keresnénk egy jó piknikezős helyet, vagy megint kisvonattal mennénk tovább. (Ez majd elválik attól, mennyire akarunk fizetni a kisvonatra) Garadnánál eltöltenénk az időt, majd vissza Lillafüredre, ahol eldöntenénk hogyan tovább (városnézés, teázás, vagy simán mennek haza a hazamenősök.) --- Természetesen ezt majd alaposan kitárgyaljuk.

Szóval a jegyárak, ha valaki szombaton jön:

MVK Zrt. Vonaljegy: 280 Ft/db (Tiszai pu. - Kilián vr. 1 db., Lillafüred - város (vagy állomás, ki hogy gondolja) 2 db = 3db jegy, 4db, ha városozunk és onnan mentek haza.) - Aki egy nappal korábban jön és nálam alszik, az számoljon rá + 3db jegyet

LÁÉV Kisvasút jegy: Kilián-Lillafüred 600Ft Lillafüred-Garadna (nagy valószínűséggel ugyanannyi)

Szent István-barlang: 1000Ft/fő

És pár link:

LÁÉV

Szent István-barlang

MVK Zrt. Menetrend 1-es, 1A-s autóbuszok.

Vissza az elejére
Fairy
sze ápr 27 2011, 01:48
Fairy

Regisztrált tag #1
Mint látjátok, egy héttel eltoltuk a találkozó időpontját.

Ma tudtam meg, hogy suliba kell majd járnom, aminek a vizsgája pont július 22. lesz. Úgyhogy másnap vagy azért iszunk, mert sikerült vagy azért mert nem

Vissza az elejére
yuuye
cs ápr 28 2011, 06:25
Regisztrált tag #175
Regisztrált: v okt 31 2010, 03:53
Üzenetek: 10
Én is ott leszek
Vissza az elejére
Fairy
cs jún 30 2011, 07:21
Fairy

Regisztrált tag #1

Közeledik a Skattali, így nagyon örülnénk, ha akár a hírben, akár itt a fórumban a topikjában jeleznének azok, akik biztos, hogy jönnek!
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF