Fórumok

Varázsskatulya - titkos vágyaid rejtekhelye :: Fórumok :: Varázsskatulya általános :: Minden, ami Varázsskatulya

<< Előző téma | Következő téma >>
III. Varázsskatulya Találkozó - 2012
Oldal:       >>  
Moderátorok: Fairy, Juckó
Szerző Üzenet
Fairy
szo máj 05 2012, 05:35
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 527
III. Varázsskatulya Találkozó

Tartani szeretnénk magunkat a "hagyományhoz", úgyhogy idén is szeretnénk egy napra összegyűlni az érdeklődőkkel, hogy megismerjük egymást, lássuk, kik vannak a nevek/avatarok mögött. Tavaly annyira jól sikerült (legalábbis szerintem nagyon jó lett), hogy idén is ilyen, kint a természetben, sokat beszélgetős, keveset mászkálós programot találtunk ki.

Időpont: 2011. július 28. (szombat)
Helyszín: Miskolc

Program: Jó idő esetén szeretnénk kimenni a Vadasparkba. És vagy a Park területén ülnénk le (vannak ilyen hangulatos pihenőhelyek) vagy utána lesétálunk a patakpartra, ahol a kijelölt helyeken leülhetünk az asztalokhoz, és a hozott piknikes dolgokat kitéve nekiállhatunk az ismerkedésnek. Ha van kedv (főleg a felcipeléshez XD) szalonnát-akármit sütni, eszegetni-iszogatni, beszélgetni. (Aki a Vadaspark hallatán budapesti, nyíregyházai nagyságú állatkertet vár, az csalódni fog. Szóval ez csak egy kicsi, de kellemes park, ahol jókat lehet sétálni.)

Délután egy kis városnézés is beleférhet, kínaizás, teázás, ha nem lesz hulla a nép. :D

Rossz idő esetén: vagy lefújjuk az egészet vagy, ha van kedv, akkor beülhetünk egy teázóba, kínaiba akárhova beszélgetni, akár egy mozi is belefér.

Jelentkezni lehet itt a fórumban, hadd lássuk mennyien lennénk kb.

Szállás: Nálunk a kertben (ha jól emlékszem abból, mikor utoljára kint voltam) 1 sátor számára van hely. Ez 2 fő. Ennyit tudok elhelyezni. Erre a két helyre csak olyanok jelentkezzenek, akik messze laknak. És itt a messze nem Budapestet jelenti, ahova óránként van két vonat, hanem azon túl. Magyarán: Szolnok, Szeged, Pécs, Szekszárd, Győr jöhet. Illetve aki olyan lehetetlen helyen lakik, hogy nem jár oda vonat, busz.

Illetve, ha vannak olyan miskolciak, akik eljönnének a találkozóra és még el is tudnak szállásolni egy-két embert ők jelezzék, hogy azért mindenki el tudjon jönni, aki szeretne.

Ezt mondjuk tavaly könnyű volt megoldani, mert három ember nálam volt a szobában (de nekik bérletük van nálam), a többiek meg vagy miskolciak voltak vagy volt szállásuk.

Várjuk a jelentkezéseket, kérdéseket, véleményeket, ötleteket.

És egy link a Vadasparkoz.

[ Módosítva v máj 06 2012, 08:53 ]
Vissza az elejére
yuuye
szo máj 05 2012, 05:57
Regisztrált tag #175
Regisztrált: v okt 31 2010, 03:53
Üzenetek: 10
Én benne vagyok
Itt nálunk elfér 1-2 ember tesom szobájában, csak 2 teknőssel kell osztozni a szobán, illetve az én szobámban is van hely, bár csak a padlón....
Vissza az elejére
Koli
szo máj 05 2012, 07:32
Regisztrált tag #3
Regisztrált: sze okt 27 2010, 07:03
Üzenetek: 512
Én élnék a bérletemmel ^^ Hajrá emberek, beszélgessünk megint egy jót ^^
Vissza az elejére
Beloved826
szo máj 05 2012, 10:11
Regisztrált tag #618
Regisztrált: cs jan 06 2011, 10:05
Üzenetek: 51
A találkozó engem is érdekelne, csak a szállást kellene megoldanom valahogy. Ha van a közeletekben panzió vagy kiadó szoba az jó lenne. Mert ugye nem lakom messze Miskolctól/óránként megy két vonat XD / Bár még sosem jártam arra felé és szívesen megismerkednék veletek.
Vissza az elejére
Juckó
szo máj 05 2012, 10:39
Jucko

Regisztrált tag #2
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:59
Üzenetek: 214
Részemről szintén ott leszek :D
Vissza az elejére
yuuye
v máj 06 2012, 01:12
Regisztrált tag #175
Regisztrált: v okt 31 2010, 03:53
Beloved826 írta ...

A találkozó engem is érdekelne, csak a szállást kellene megoldanom valahogy. Ha van a közeletekben panzió vagy kiadó szoba az jó lenne. Mert ugye nem lakom messze Miskolctól/óránként megy két vonat XD / Bár még sosem jártam arra felé és szívesen megismerkednék veletek.

Hozzám elférsz ha nem zavar a teknős + a macska
Vissza az elejére
Varrock
v máj 06 2012, 02:15
Regisztrált tag #1108
Regisztrált: p júl 29 2011, 12:46
Lakóhely: Szilvásvárad
menni szeretnék *.* majd el kell intézzem h mehessek xD

[ Módosítva v máj 06 2012, 02:16 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Fairy
v máj 06 2012, 02:53
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 527
Varrock írta ...

menni szeretnék *.* majd el kell intézzem h mehessek xD

Intézd XD
Vissza az elejére
Varrock
v máj 06 2012, 03:00
Regisztrált tag #1108
Regisztrált: p júl 29 2011, 12:46
Lakóhely: Szilvásvárad
Fairy írta ...

Intézd XD

oké xD csak anyumékat kell rábeszélni xD
Vissza az elejére
Weboldal
Beloved826
v máj 06 2012, 07:51
Regisztrált tag #618
Regisztrált: cs jan 06 2011, 10:05
Üzenetek: 51
Hozzám elférsz ha nem zavar a teknős + a macska

Yuuye szeretem az állatokat és nem zavarnak. Nagyon szépen köszönöm a felajánlást, élnék is vele. A szállásdíjat majd megbeszéljük :D

[ Módosítva v máj 06 2012, 07:57 ]
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF