Fórumok

Varázsskatulya - titkos vágyaid rejtekhelye :: Fórumok :: Varázsskatulya általános :: Minden, ami Varázsskatulya

<< Előző téma | Következő téma >>
IV. Varázsskatulya találkozó - 2013
Oldal:       >>  
Moderátorok: Fairy, Juckó
Szerző Üzenet
Fairy
p máj 10 2013, 05:56
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 527
IV. Varázsskatulya Találkozó

Egyelőre ez még csak amolyan felmérés lenne, hogy van-e rá egyáltalán igény. Szóval örülnék, ha jeleznétek felénk, hogy a lentebb ismertetett program, időpont stb. elolvasása után, van-e kedvetek velünk tartani.

Idén is ilyen, kint a természetben, sokat beszélgetős, keveset mászkálós programot találtunk ki.

Időpont: 2013. július 13. (szombat)
Helyszín: Miskolc

Program: Jó idő esetén szeretnénk kimenni Lillafüredre, megnéznénk a Hámori-tavat (aki akar akár csónakázhat is), vízesést, a függőkertet, igény esetén bemehetünk az István-barlangba.
Kisvasúttal felmehetünk Garadnára, (vagy simán Lilláról hazafelé mennénk a kisvasúttal, ezt majd már a helyszínen kitaláljuk. Lillafürden/Garadnán, ahova végül kijutunk levágódunk valamelyik szalonnázós-piknikezős helyen, és elővéve a batyubálos cuccokat, eszünk-iszunk, beszélgetünk. (Szalonnasütést kihagynám, mivel júliusban nagy a valószínűsége, hogy kánikula lesz. )
Délután egy kis városnézés is beleférhet, kínaizás, teázás, ha nem lesz hulla a nép.

Rossz idő esetén: vagy lefújjuk az egészet vagy, ha van kedv, akkor beülhetünk egy teázóba, kínaiba akárhova beszélgetni, akár egy mozi is belefér.

Jelentkezni a fórumban lehet, lehetőleg 2013. június 15-ig, mivel ha nem lesz érdeklődő lefújjuk.
Szállás: Nálunk a kertben 1 sátor számára van hely. Ez 2-3 fő, ha összehúzzák magukat a négy személyes sátorban. (Nem írok négyet, mert az már szardínia feeling ) . Ennyit tudok elhelyezni. Erre a helyre csak olyanok jelentkezzenek, akik messze laknak. És itt a messze nem Budapestet jelenti, ahova óránként van két vonat, hanem azon túl. Magyarán: Szeged, Pécs, Szekszárd, Győr jöhet. Illetve aki olyan lehetetlen helyen lakik, hogy nem jár oda vonat, busz.

Illetve, ha vannak olyan miskolciak, akik eljönnének a találkozóra és még el is tudnak szállásolni egy-két embert ők jelezzék, hogy azért mindenki el tudjon jönni, aki szeretne.

És idén már nem tudok három embert a szobában elszállásolni, mert nem. Egy főnek állandó helye van, a többit pedig elfoglalta Bogyó, a kutyus.

Várjuk a jelentkezéseket, kérdéseket, véleményeket, ötleteket.
Vissza az elejére
yuuye
p máj 10 2013, 07:42
Regisztrált tag #175
Regisztrált: v okt 31 2010, 03:53
Üzenetek: 10
Én benne vagyok Akár a mászkálásba akár a moziba
Hozzánk 1-2 fő elfér tesom szobájába, 2 személyes ágyon, csak 2 teknőssel kell osztoznia a szobán
Vissza az elejére
Beloved826
szo máj 11 2013, 10:42
Regisztrált tag #618
Regisztrált: cs jan 06 2011, 10:05
Üzenetek: 51
Idén is mennék, mivel tavaly nagyon jól éreztem magam Azt viszont előrebocsátom hogy 40 fokos kánikulában kihagyom, mivel a nagy meleget nem bírom. A program jónak tűnik, engem mindegyik érdekel. Szállásra viszont szükségem lesz.
Vissza az elejére
yuuye
v máj 12 2013, 05:22
Regisztrált tag #175
Hozzánk jöhetsz közben eszembe jutott, hogy van egy felfujható 1 személyes matrac is, szóval +1 ember még elfér ha kell még hely:)
Vissza az elejére
Beloved826
h máj 13 2013, 07:08
Regisztrált tag #618
Regisztrált: cs jan 06 2011, 10:05
Üzenetek: 51
yuuye köszönöm szépen a felajánlást.:D Akkor az idén nálad szállok meg, ha lesz tali és semmi sem jön közbe.

[ Módosítva h máj 13 2013, 07:08 ]
Vissza az elejére
Juckó
h máj 13 2013, 07:43
Jucko

Regisztrált tag #2
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:59
Üzenetek: 214
Én is ott leszek. Remélem, ha összejön, újra egy jó hangulatú napot tölthetünk együtt, és most új arcokkal is megismerkedhetünk
Vissza az elejére
yuuye
h máj 13 2013, 08:10
Regisztrált tag #175
Úgy néz ki annyira módosul a felajánlásom, hogy ágy nem lesz, mert tesómék költöznek és viszi magával az ágyát, de a szoba szabad, 1 felfújható matrac van, illetve ha más nem, akkor paplant leterítünk a földre:) de hely így még több lesz, mert a teknősöket is viszi (legalábbis remélem... :P)
Vissza az elejére
Varrock
k máj 21 2013, 11:17
Regisztrált tag #1108
Regisztrált: p júl 29 2011, 12:46
Lakóhely: Szilvásvárad
megyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek *-* ha törik ha szakad de megyek úgyis a vizsgaidőszakomnak akkora már rég vége lesz szal megyek viszont a szállással azthiszem gondban leszek nem tudom h a kolim befogad-e egy éjszákára mert addigra már kiköltözök xD
Vissza az elejére
Weboldal
Fairy
sze máj 22 2013, 06:51
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 527
Ha a koli nem fogad, megoldjuk valahogy
Vissza az elejére
Varrock