Fórumok

Varázsskatulya - titkos vágyaid rejtekhelye :: Fórumok :: Varázsskatulya általános :: Minden, ami Varázsskatulya

<< Előző téma | Következő téma >>
[szavazás] Varázsskatulya Logó Pályázat
Oldal:       >>  
Moderátorok: Fairy, Juckó
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Fairy
k nov 30 2010, 08:10
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 527
Nos, eljött az ideje, hogy feltegyük a képeket, amiket lelkes és kreatív emberek küldtek be.

A képekhez nem írtuk oda az alkotókat, majd a szavazás lejártával rántjuk le a leplet, melyik logót ki készítette.

A látogatók dolga pedig az, hogy megszavazzák, melyiket látnák szívesen, mint a Varázsskatulya saját logója.

A szavazásnál vegyétek figyelembe az alábbi szempontokat (ne csak azért szavazz valamelyikre mert pl. épp a kedvenc bishid pompázik rajta):

1. szempont: mennyire eredeti az alkotás?
2. szempont: mennyire passzol a Varázsskatulya profiljához?
3. szempont: mennyire fogadható el logóként?

És természetesen, nagyon-nagyon várják az alkotók, hogy véleményt mondjatok a képekről. És ne csak annyit, hogy tetszik, nem tetszik, hanem fejtsétek ki melyik miért vagy mért nem?

1. kép - Fairy

2. kép - Ayumi

3. kép - Ayumi

4. kép - Ayumi

5. kép - Ayumi

6. kép - Lissa

7. kép - Csiti

8. kép - miya_chan

9. kép - Koiji

10. kép - Koiji

11. kép - Koiji

[ Módosítva p dec 31 2010, 03:10 ]
Vissza az elejére
usagi
k nov 30 2010, 08:50
Regisztrált tag #56
Regisztrált: cs okt 28 2010, 05:07
Üzenetek: 1
Tök jó, hogy ilyen sok logo érkezett. Igazából többre is szívaztam volna, de sajna csak egyre lehet.
Remélem sokan szavaznak majd.
Vissza az elejére
Avenone
k nov 30 2010, 08:58
Regisztrált tag #266
Regisztrált: p nov 05 2010, 07:02
Üzenetek: 16
Ó, volt miért nehéz legyen a választás. Nagyon hezitáltam a 3-as, 6-os, 7-es és 8-as kép között. Számomra ezek voltak azok, amik tükrözték a Skatulyát. A 3-ason a lány...mintha magam láttam volna benne. És tetszett, hogy nem színes. A 6-osnak a színvilága fogott meg és a két fiú közül az erősebbnek tűnő. A 7-es pedig ha nem is Skatulya, de doboz, még hozzá tele finom "desszerttel", amiket csak itt találhatunk meg. Biztosan nehéz lehetett elkészíteni a színezés és a képek miatt, de gratulálok az alkotónak. A 8-as nagyon ötletes, van rajta minden, ami egy yaoistát elcsábíthat: jóképű fickó, a jóképű fickó yukatában, a jóképű fickó yukatában és elővillanó mellkassal, a jóképű fickó yukatában, elővillanó mellkassal és nőket szédítő rózsákkal a kezében. Hmm, nyami.
De mindegyik munka nagyon tetszett, minden készítőnek hatalmas gratuláció. És most megyek szavazni.
Vissza az elejére
Ayumi
k nov 30 2010, 08:58
Regisztrált tag #6
Regisztrált: sze okt 27 2010, 10:10
Üzenetek: 36
Kicsit figyelnem kellett, mert először azt hittem, a kép alatt van a száma, de nem, Hanem fölötte! D
Több is tetszik, de van egy kedvencem. A "varázsdoboz, amiben finomságok rejtőznek" téma többeket megragadott. Mindegyiknek van értéke, és úgy is nézegettem őket, hogy hogy fognak mutatni a creditlapokon, a változó fejlécekben.
Tetszik, hogy alapvetően romantikusak a logók! *__*
Vissza az elejére
gigi
k nov 30 2010, 09:30
Regisztrált tag #21
Regisztrált: cs okt 28 2010, 08:32
Nagyon tetszettek a logók! Nekem a 9-es az egyik, ami tetszik kicsit visszafogott, de mégis optimális. A 7-es finom édességek is nagyon találó
Nehéz a választás!!!! Egyébként mindegyik tetszik!!! A bőség zavara.
Vissza az elejére
fujiwara
k nov 30 2010, 09:40
Regisztrált tag #52
Regisztrált: cs okt 28 2010, 04:25
Mindegyik aranyos nehéz volt a választás. Meg fogott a 7-es kép de igazán most a szelídebbet értékeltem.
Vissza az elejére
termosz
k nov 30 2010, 10:04
Regisztrált tag #62
Regisztrált: cs okt 28 2010, 06:41
Üzenetek: 272
Azt hittem nem fog ennyi beérkezni, meglepődtem.
Hú jó nehéz dönteni
Tetszik az első kép a "zsúfoltsága" ellenére is, bár logónak lehet kicsit "erős" lenne. Az utolsó 3 nagyon szép és egyszerű.
A 7-es kép ötletes valóban. Van benne mi szem-szájnak ingere Bár nekem kicsit harsány ez a színvilág. Inkább favorizálom a mattabb, pasztellebb összeállítást.
Mikor végigpörgettem az előbb a logókat, elsőre megakadt a szemem a 6. képen. Szerintem az lett a legjobb, mind színvilágban, mind témában... nem tudom megmondani pontosan miért, de olyan idevaló, innenjövő.
Még a 8. kép is hasonló húrokat penget, de csak második a dobogón
Szerintem nagyon passzolna! Gratula a készítőnek és persze a többi logó készítőjének is!
Vissza az elejére
edibebey
k nov 30 2010, 10:11
Regisztrált tag #158
Regisztrált: szo okt 30 2010, 10:32
Üzenetek: 6
sokat szemeztem a logokkal és leginkább a 7-es ami megfogott Nem tudom h miért is de nekem az jott be leginkább.
Vissza az elejére
Fairy
k nov 30 2010, 10:40
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 527
Nem írtam le, de akkor most pótolom: úgy válasszatok, hogy a logók (bár legyen színesek) végül szürkeárnyalatosként lesznek felhasználva. Szóval azt is nézzétek, hogy melyik mutatna vajon jól ha levesszük a színeket (már ahol van )

Vissza az elejére
Sharymar
sze dec 01 2010, 12:27
Regisztrált tag #395
Regisztrált: sze nov 24 2010, 05:04
Üzenetek: 2
hát nehéz a választás tényleg nagyon jó képek születtek, de végülis sikerült kettőre szűkítenem a listámat. az egyik a 2. kép amiben mintha tényleg magamat látnám viszont és emellett a régi idők plakátjait idézi számomra amit nagyon szeretek.
a másik kép a 9. mert szép egyszerű és elegáns.
hmm nehéz a választás de valahogy csak sikerül választanom a kettő közül ha máshogy nem pénzt dobok fel
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF