Üdvözlet

Felhasználónév:

Jelszó:

Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]

GYIK

Mielőtt kérdezel, olvasd el
a GYIK-ot a Főmenüben!
És NE REGISZTRÁLJ DUPLÁN, MERT TÖRLÜNK!

Chatbox

Üzenetek írásához regisztrált tagnak kell lenned - jelentkezz be, vagy regisztrálj

Fairy
16 jún : 22:10
Itt vagyunk Európa közepén, ehhez képest mindig le vagyunk maradva jó pár száz évvel.

Rose
16 jún : 20:15
Hát, eléggé vissza fele haladunk, nem peddig előre. Szomorú, hogy idáig fajultak a dolgok.

Juckó
15 jún : 20:57
Borzasztó egy helyzet ez, és igen... jogosan merül fel a kérdés, hogy ki jön majd ezután? Annyi ilyen, és ehhez hasonló kérdés forog most a fejemben, de az biztos, hogy ha nem áll ki az ország ez ellen a mocskos bagázs ellen, ami ellehetetleníti előbb a melegek, aztán ki tudja még kik életét, addig itt sok jóra ne számítson senki.

Rami
15 jún : 20:28
Sírni tudnék... Ezek után pl. a zöldszemű, világoshajú emberek jönnek a sorban? Mert ők a sámánok voltak, és azok leszármazottai... máglyára velük?? Mi lesz még itt???
Elkeserítő, hogy ennyi korlátolt, buta stb ember van. Aki teheti, elmenekül innen

Juckó
15 jún : 18:39
Egy biztos... szemernyi kétségem sincs afelől, hogy ezek nem fognak ennyinél megállni.

Fairy
15 jún : 18:06
No, mit szóltok a mai parlamenti szavazáshoz?

Juckó
03 jún : 19:31
Tudom, hogy nem jó folyamatban lévő történeteket olvasni, mert elég egy olyan fejezetvéget kifogni, ami után az ember rágja a körmét, hogy "na, most mi lesz", de itt amit egyszer elkezdtünk, azt be is fejezzük.

Rami
03 jún : 19:24
Én is osztom Rose véleményét és mégsem. Tele vagyok én is félbehagyott, elkezdett törikkel. Azonban a vélemény nyilvánítás sokat tud lökni az azon munkálkodón. /Én is tapasztaltam/. Ezért én bátor leszek továbbra is, és vállalom azt a kockázatot is, hogy sokára lesz új rész, és már tényleg nem teljesen emlékszem az előzményekre.

Wnelly89
03 jún : 09:49

Juckó
31 máj : 20:22
Mindent bele! Drukkolunk

Fairy
31 máj : 20:03
Hajrá, Rose!

Rose
31 máj : 18:53
Megbeszéltem magammal, hogy jobb ha befejezett tÖrténeteket olvasok, mert a futóknál már soknál nem emlékszem a történet elejére és nehéz felvenni a fonalat, meg mikor van időm akkor kelemesebb egy történetre koncentrálni és azt végig olvasni. És már jó is lenne újra olvasni a régieket, ezért kód beszerző maratonra készülök amennyire engedi az időm. Gondoltam ki irom ide a nagy elhatározásomat

Akire17
30 máj : 15:32
Sziasztok! Szép lett az új külső, köszi, hogy újra nyitottatok, érthető a munkátok védelme

Rami
29 máj : 13:26
Hali! Leon c történethez szeretnék jelszót kérni. köszönöm

bbedyy
27 máj : 21:28
Ha régóta van megnyitva a fejezet amihez hozzá akarsz szólni akkor nem küldi el érdemes előtte frissíteni az oldalt. Én is így jártam ma, észre se vettem, hogy nem küldte, csak később.

Összes üzenet megtekintése (8152)

az utolsó látogatásod óta

news
Nincs újdonság
download
Nincs letöltés
members
Nincs Tag
forum
Nincs fórumüzenet
chatbox_menu
Nincs chatbox üzenet
links_page

vendég: 1, tag: 0 ...

legtöbb 350
(tag: 1, vendég: 349) - 22 márc : 21:25

Tagok: 160
Legújabb tag: Vanessza0422

Számláló

Ennyiszer voltatok kíváncsiak az oldalamra

2005. szeptembere óta.

hírei 2021

HKSzeCsPSzoV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Discord

A Varázsskatulya DISCORD MEGHÍVÓJA

Mindenkit sok szeretettel várunk! Gyertek, nagyon jó a társaság.

Facebook

Search

Fórumok

Varázsskatulya - titkos vágyaid rejtekhelye :: Fórumok :: FÓRUMJÁTÉK :: Fórumjáték I.

<< Előző téma | Következő téma >>
[szavazás] Fórumjáték
Oldal:       >>  
Moderátorok: Fairy, Juckó
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Fairy
szo jan 09 2021, 11:28
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14

Üzenetek: 533

Szeretnél-e Fórumjátékot?

Nem

Igen és szeretnék írni

Igen, de csak olvasóként

Nincs jogosultságod a szavazásra

szavazat: 44

Fórumjáték
avagy írjunk történetet

Sziasztok!

Az utóbbi napokban/hetekben Juckóval sokat gondolkodtunk azon, hogy pörgessünk fel titeket és az oldalt is egy kicsit. Arról nem beszélve, hogy a fórum is teljesen el lett felejtve.

Ezért kitaláltunk egy játékot. Emlékeztek még a Fórumsztorikra, amiket pár évvel ezelőtt rendszeresen írtunk? Tudtam, hogy igen!

Szóval, mit szólnátok, ha újra közös történetírásra adnánk a fejünket, azonban kicsit másképp?

Ismeritek a szólánc játékot? Körülbelül így képzeljük el ezt a játékot is.
Elindítunk egy történetet és aztán, akinek van kedve hozzá, az csatlakozik és folytatja. Senkinek sem lenne konkrét karaktere, folyamatosan haladna előre a történet. Egyszerre mindenki maximum egy A4-es oldalnak megfelelő mennyiségű szöveget írhatna be. Csak akkor írhatsz újra, ha már előtted valaki folytatta a történetet. Egészen addig folytatódik a történet írás, míg valaki oda nem írja, hogy „Vége”, de maximum egy hónapig lehet írni, ez idő alatt be kell fejezni.

Tehát a kérdés, hogy szeretnétek-e ebben részt venni?

Szavazni 2021. január 31-én este 8 óráig lehet. És amennyiben lesz rá jelentkező, akkor másnap, azaz február 1-én hétfőn elindítjuk az első – és remélhetőleg nem az utolsó – ilyen játékunkat.

Várjuk a véleményeiteket és az ötleteiteket is, itt a Fórum topikban, a Hír alatt valamint a Facebookon és a Discordon is.

[ Módosítva p jan 22 2021, 07:47 ]
Vissza az elejére
Nemezisangel
szo jan 09 2021, 11:43
Regisztrált tag #2495
Regisztrált: szo jún 07 2014, 05:57

Üzenetek: 49
Szia Fairy! Sosem csináltam még ilyet, de jó ötletnek hangzik. Szívesen részt vennék benne. Egy ötlet: esetleg a skatjátékokból át lehetne venni azt a részt, hogy mondjuk 1-3 szót megadhat a folytatónak az előző író.
Vissza az elejére
Fairy
szo jan 09 2021, 11:48
Fairy

Regisztrált tag #1

thumbelina86 írta ...

Szia Fairy! Sosem csináltam még ilyet, de jó ötletnek hangzik. Szívesen részt vennék benne. Egy ötlet: esetleg a skatjátékokból át lehetne venni azt a részt, hogy mondjuk 1-3 szót megadhat a folytatónak az előző író.

Szia!

Ez nagyon jó ötlet. Mivel az engedélyezett méret egy oldal egyszerre, ezért legyen 1 szó, amit megadunk.
Tetszik, köszönöm, hogy hozzászóltál és az ötletedet is. Szívesen várunk majd az íráskor is.

[ Módosítva szo jan 09 2021, 11:49 ]
Vissza az elejére
zeroyuki
szo jan 09 2021, 12:05
Regisztrált tag #2191
Regisztrált: p júl 05 2013, 10:32

Üzenetek: 88
Hahó, szerintem ez egy nagyon jó ötlet Próbálok én is aktívabb lenni, meg hozzászólni az elolvasott történetekhez, és szerintem ez az alkalom több embert is megmozgatna, beleértve engem is. Mivel max egy oldalas folytatást kell írni, szerintem így időben is belefér sokaknak
Annyit tudnék hozzátenni, hogy lehetne egy olyat mondjuk, hogyha valaki folytatni szeretné, akkor jelentkezik hozzászólásban és pl. van egy teljes napja megírni a folytatást (csak hogy ne legyenek egyszerre elkezdett ötletelések, sajnos láttam már ilyet, és ott ugye a gyorsabb nyert). Remélem ezzel hozzá tudtam járulni a játék kezdetéhez, kíváncsian várom ????
Vissza az elejére
Fairy
szo jan 09 2021, 12:12
Fairy

Regisztrált tag #1

Na, végre sikerült a szavazást visszavarázsolnom, tehát aki szavazott és elveszett a szavazata, az tegye meg újra.
Vissza az elejére
Fairy
szo jan 09 2021, 12:14
Fairy

Regisztrált tag #1

zeroyuki írta ...

....
Annyit tudnék hozzátenni, hogy lehetne egy olyat mondjuk, hogyha valaki folytatni szeretné, akkor jelentkezik hozzászólásban és pl. van egy teljes napja megírni a folytatást (csak hogy ne legyenek egyszerre elkezdett ötletelések, sajnos láttam már ilyet, és ott ugye a gyorsabb nyert). ...

Szia!

A szabályokat még majd megálmodjuk, hogy ne legyen totál fejetlenség az egész.
Vissza az elejére
LGy
szo jan 09 2021, 02:50
Regisztrált tag #3085
Regisztrált: cs márc 01 2018, 09:51

Üzenetek: 1
Én lelkes kukkoló vagyok az oldalon. Nagyon szeretném... de csak mint olvasó vennék részt. Lehet?
Vissza az elejére
Rami
szo jan 09 2021, 02:56
Regisztrált tag #3204
Regisztrált: cs máj 23 2019, 07:10

Üzenetek: 103
Szia!
Én csak párban írtam egyszer évekkel ezelőtt. Szívesen írnék így is.
Ötletnek annyit, legyenek alakváltók és vámpírok a sztoriban. Legyen egy vámpír az alakváltók barátja.
Vissza az elejére
titygirl
szo jan 09 2021, 08:25
Regisztrált tag #3122
Regisztrált: szo júl 28 2018, 04:25

Üzenetek: 1
Sziasztok! Szívesen olvasnám az alakuló történetet. Az íráshoz sajnos semmi tehetségem nincs.
Vissza az elejére
lian
szo jan 09 2021, 08:45
Regisztrált tag #1863
Regisztrált: sze nov 07 2012, 12:20

Üzenetek: 4
Sziasztok! Nagyon imádok minden történetet az oldalon és nagyon érdekessen hangzik ez a forum sztori, de én mint csak olvaso szeretnék részt venni benne ha lehetséges mert az iráshoz nem nagyon kónyitok.

[ Módosítva szo jan 09 2021, 08:49 ]
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF