Fórumok

Oldal:       >>  
Moderátorok: Fairy, Juckó
Szerző Üzenet
Fairy
v máj 16 2021, 05:08
Fairy

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:14
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 543
Ide várjuk az ötleteiteket, javaslataitokat arról, mit olvasnátok szívesen, minek örülnétek, ha lefordítanánk.

[ Módosítva v máj 16 2021, 05:09 ]
Vissza az elejére
kagylo
v máj 23 2021, 09:31
Regisztrált tag #2544
Regisztrált: h aug 04 2014, 10:06
Üzenetek: 7
Sziasztok!
Esetleg azt meg lehetne oldani, hogy dátum kerüljön valahogy a frisebb írásokhoz? Volt a régi menüben ilyen és így lehetett követni ki mit olvasott már. Például a címeket képtelen vagyok megjegyezni, vagy keverem. Esetleg könyvjelzőzni, hogy később vissza tudjuk keresni?
Vissza az elejére
Fairy
v máj 23 2021, 10:01
Fairy

Regisztrált tag #1
kagylo írta ...

Sziasztok!
Esetleg azt meg lehetne oldani, hogy dátum kerüljön valahogy a frisebb írásokhoz? Volt a régi menüben ilyen és így lehetett követni ki mit olvasott már. Például a címeket képtelen vagyok megjegyezni, vagy keverem. Esetleg könyvjelzőzni, hova később vissza tudjuk keresni?

Szia!

Kifejtenéd, hogy mire gondolsz, mert nem igazán értjük. Az aktuális fordítások menü alatt vannak azok, amelyeket épp csinálunk és mindig azokhoz vannak frissítések. A többi a Befejezettben van. Nem igazán értjük, hogy szeretnél dátumot.

[ Módosítva v máj 23 2021, 10:02 ]
Vissza az elejére
kagylo
h máj 24 2021, 05:10
Regisztrált tag #2544
Sziasztok! A régi menüben volt egy lista, amin el lehetett érni visszafelé is a frissítéseket, mutatta és azon keresztül akár egy évvel azelőtti dátumhoz tartozó frisseket meg lehetett találni. Mindez akkor előnyös, ha több fejezetet bevártam egy történetből. De ez csak egy kényelmi pont például nekem.
Vissza az elejére
Fairy
h máj 24 2021, 08:00
Fairy

Regisztrált tag #1
kagylo írta ...

Sziasztok! A régi menüben volt egy lista, amin el lehetett érni visszafelé is a frissítéseket, mutatta és azon keresztül akár egy évvel azelőtti dátumhoz tartozó frisseket meg lehetett találni. Mindez akkor előnyös, ha több fejezetet bevártam egy történetből. De ez csak egy kényelmi pont például nekem.

Szia!

Egyéb menükbe visszakerült az Újdonságlista, valószínűleg arra gondoltál.

Vissza az elejére
kagylo
h máj 24 2021, 08:40
Regisztrált tag #2544
Szia! Köszönöm szépen! Igen, arra gondoltam.
Vissza az elejére
Rami
k máj 25 2021, 08:31
Regisztrált tag #3204
Regisztrált: cs máj 23 2019, 07:10
Üzenetek: 110
Sziasztok!
Egy lelkes valaki (nem tudom ki) elkezdte fordítani A. M. Snead Lost in love című könyvét. Betegség ( amit írt is az oldalán) miatt azonban félbehagyni kényszerült. Lenne-e rá mód, hogy ezt a regényt lefordítsátok? Amit elolvastam belőle, az nagyon nagyon tetszett. Igazi jó sztori, amikor egy meleg srác beleszeret a barátjába, és egy részeg éjszakán, egy menedékházban történik ez az, de itt sajnos abbamaradt a fordítás. Tudom, hogy a fordító megegyezett az íróval... azonban ha lenne rá mód... nem is tudom hogyan, ehhez nem értek, Ajj, nehéz ez. Köszönöm
Vissza az elejére
Fairy
k máj 25 2021, 09:48
Fairy

Regisztrált tag #1
Rami írta ...

Sziasztok!
Egy lelkes valaki (nem tudom ki) elkezdte fordítani A. M. Snead Lost in love című könyvét. Betegség ( amit írt is az oldalán) miatt azonban félbehagyni kényszerült. Lenne-e rá mód, hogy ezt a regényt lefordítsátok? Amit elolvastam belőle, az nagyon nagyon tetszett. Igazi jó sztori, amikor egy meleg srác beleszeret a barátjába, és egy részeg éjszakán, egy menedékházban történik ez az, de itt sajnos abbamaradt a fordítás. Tudom, hogy a fordító megegyezett az íróval... azonban ha lenne rá mód... nem is tudom hogyan, ehhez nem értek, Ajj, nehéz ez. Köszönöm

Szia Rami!

Ne haragudj, de nem szeretnénk mások félbehagyott fordításait átvenni. Ezt a könyvet pedig főleg azért nem, mert a fordítójának engedélye van az írótól és igazából nem tudhatjuk, nem fogja-e valamikor folytatni. (Ahogy az összes ilyen félbehagyott történet esetében sem.) Szívesen fogadunk olyan javaslatokat, amelyeket mások még nem csinálnak.

[ Módosítva k máj 25 2021, 09:48 ]
Vissza az elejére
Rami
k máj 25 2021, 10:27
Regisztrált tag #3204
Köszönöm a választ (sírok)
Vissza az elejére
Rami
v jún 06 2021, 07:42
Regisztrált tag #3204
Sziazstok! Ella Frank Confessions sorozatából az elsőt olvastam. Nekem tetszett, sőt nagyon kíváncsi lettem a többi szereplőre. DE! A többi sajnos angol nyelven érhető el. Öszsesen 6 kötet. Esetleg ha megfontolnátok, hogy felveszitek a terveitek közé, én tuti olvasnám.
Köszönöm
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF