Fórumok

Varázsskatulya - titkos vágyaid rejtekhelye :: Fórumok :: Varázsskatulya általános :: Minden, ami Varázsskatulya

<< Előző téma | Következő téma >>
Projekt-kibeszélő
Oldal:   <<      
Moderátorok: Fairy, Juckó
Szerző Üzenet
Juckó
cs jún 03 2021, 10:46
Jucko

Regisztrált tag #2
Regisztrált: sze okt 27 2010, 06:59
Üzenetek: 223
Ugyanaz a helyzet, mint a cicáknál. A könyv vége persze hepiend, de a szálak sajnos nincsenek lezárva.
Vissza az elejére
Juckó
cs jún 03 2021, 10:50
Jucko

Regisztrált tag #2
Fairy írta ...

bbedyy írta ...

ha már felhívtátok rá a figyelmet és is megnéztem mik a jövőbeni terveitek.
Fairy
A sorozatok folytatását nagyon várom főleg a Lángoló szívekét, hogy végre a doktorbácsiról is olvashassunk.
Az egykötetesekből pedig ami a legjobban tetszik az a Filléres kívánságok és az Adósság. Egyébként mindegyik tetszik, de ezeket várom a legjobban.
...
Közös fordításokkal elkalandoztok a sci-fi régióba? Nem igazán rajongok a művajért bár attól függ mennyire "tudományos" pl Asimov művei nekem ÁÁÁ de a Calderon tetszett. Ha az utóbbihoz hasonló Sci-fi akkor jöhet.
A Pelikán-öböl sorozat nagyon ígéretesnek tűnik.
Egykötetesből pedig a favorit a Ami marad.

Szia bbedyy!

Köszi a hozzászólást, jó volt olvasni, hogy ilyen sok tervünket várod.

Ami a sorozatokat illeti, azokat biztos, hogy folytatni fogom. Nem akarom egyiket sem félbehagyni. Talán jó hír, hogy már elővettem a Természetfeletti társak folytatását. A megbízatás sorozatot is be fogom fejezni, erről kb egy órája írtam választ Rose-nak. Az emberek árnyékában 4. kötete pedig jön, amint befejeztem Luist és... hoppá! majdnem elárultam ki lesz a párja, de az még meglepi.

Az egy kötetesek nálam sokszor változnak, de Luanától az Adósság egy olyan történet, ami biztos, hogy jönni fog. Egyelőre úgy néz ki, hogy a Filléres kívánságok is, bár most nagy erőkkel a Fény nélkül élni szétszedésén dolgozom. (Nagyon izgulok miatta, mert egy igazán különleges könyv és félek, hogy nem fogjátok úgy szeretni, ahogy én. /És, mert rohadt hosszú!/ XD)

A közös tervek közül a Kék Vigasz bár sci-fi, mégis azt mondom, hogy emiatt senki ne hagyja ki. Juckó és én sem vagyunk nagy sci-fi rajongó - nem, ez így nem teljesen pontos: mi se vagyunk oda az elvont, technoblablás sci-fikért. Azonban a pörgős, humoros és szexi sci-fiért igen. És erre a sorozatra ez mind áll. Talán sokat elárul róla, hogy az első kötet olvasásával még valahol a könyv egyharmadánál jártunk, de már akkor írtuk egymásnak, hogy jó lenne lefordítani. Amikor elértük a felét, már szedtük le a többit és mentettük a fordítandó mappába (legalábbis én tutira). Még be se fejeztük az első kötetet, de már jegyzeteltünk és azt beszéltük meg, hogy mit kell lefordítani és mit hagyjunk meg angolul. Szóval ENNYIRE jó (szerintük) a sorozat.

A Pelikán-öböl sorozat: imádom.

Garrett Leigh könyvei pedig nagyon különlegesek és csak bízni tudok benne, hogy szeretni fogjátok őket.

Ó, a Kék vigasz egy igazi csemege szerintem. Az, hogy idegen fajok szerepelnek benne, szerintem se riasszon el senkit tőle, meg nagyon alap szinten van benne a techno hablaty is, és maga a történet, a szereplők, az szereplők egymással való kapcsolata ... és akkor itt le is állítom magam, mert nagyon belelkesülök és áradozni kezdek róla, szóval legyen elég annyi, hogy megéri. Külön öröm, hogy nem egy szexre kiélezett történet, ugyanakkor izzik a levegő a párok körül.

[ Módosítva cs jún 03 2021, 10:51 ]
Vissza az elejére
bbedyy
cs jún 03 2021, 10:57
Regisztrált tag #2428
Regisztrált: cs márc 13 2014, 05:25
Üzenetek: 5
Akkor jó mert én is szeretem a sci-fi műveket mert szeretem az űrhajókat (csak ne akarják velem megértetni miként működők), világűr, különleges űrutazásos jövőt. És a pörgős vicces sztorikat csak a. Techno babla el szokott tántorítani.
Vissza az elejére
Juckó
cs jún 03 2021, 11:24
Jucko

Regisztrált tag #2
bbedyy írta ...

Akkor jó mert én is szeretem a sci-fi műveket mert szeretem az űrhajókat (csak ne akarják velem megértetni miként működők), világűr, különleges űrutazásos jövőt. És a pörgős vicces sztorikat csak a. Techno babla el szokott tántorítani.

Hmm... a Star Treket szereted?
Vissza az elejére
Moncsi73
cs jún 03 2021, 11:52
Regisztrált tag #3355
Regisztrált: cs ápr 22 2021, 10:00
Én is a sorozatok folytatását várom különösen Az emberek árnyékában és a Terészetfeletti társakra vagyok kíváncsi.
Az egykötetesekből a Rám ismertél már? és a Filléres kívánságok érdekelnek a legjobban.
A sci-fi stílus nekem nem jön be, de mások biztosan szeretni fogják.
Köszönöm a munkátokat!
Vissza az elejére
Lyn
cs jún 03 2021, 05:57
Regisztrált tag #2834
Regisztrált: cs nov 26 2015, 03:30
Üzenetek: 10
Sziasztok! Nekem az aktuális történetek közül A válláról a falkáig és a Túl a sötétségben a kedvenceim! Ha esetleg ősz rá kapacitások hogy gyakrabban legyen friss annak nagyon örülnék ????
Vissza az elejére
Lyn
cs jún 03 2021, 06:28
Regisztrált tag #2834
Regisztrált: cs nov 26 2015, 03:30
Üzenetek: 10
Sziasztok! Megint itt vagyok???? Most a tervezettnél között nézelődtem. Jó sok kedvencét találtam Fairynêl
Az emberek árnyékában,
Ami a szívem csücske Természetfeletti társak folytatása,
Ami megfogott még Luana- Adósság, Kötelék

Aztán Juckónál a szívem csücske Túl a megbánáson,
A megtaláló jutalma, Tökéletes ellensúly, Adók és Tardos éés ami igencsak felcsigázott a Harc a jégen
Nem tudom mikor, de ezeket nagyon szeretném olvasni , főleg Doc-ék sztoriját
Vissza az elejére
bbedyy
cs jún 03 2021, 09:34
Regisztrált tag #2428
Regisztrált: cs márc 13 2014, 05:25
Juckó írta ...

bbedyy írta ...

Igen az új filmeket és a régi sorozatot is. Meg meg szeretem a Babylon 5 és a
Battlestar Galactica sorozatokat is.
Vissza az elejére
Juckó
p jún 04 2021, 12:14
Jucko

Regisztrált tag #2
bbedyy írta ...

Juckó írta ...

bbedyy írta ...

Igen az új filmeket és a régi sorozatot is. Meg meg szeretem a Babylon 5 és a
Battlestar Galactica sorozatokat is.

Akkor szerintem ezzel sem lesz gond
Vissza az elejére
Rami
cs jún 17 2021, 07:22
Regisztrált tag #3204
Regisztrált: cs máj 23 2019, 07:10
Üzenetek: 110
Hali! Az igazság az, hogy én is megnéztem a tervezett könyveket. Luana könyvei nagggyon tetszenek... A megbizatás sorozat is kedvenc. Az a nagy helyzet, jó könyveket választottatok eddig is. Ami jön, én azt olvasom. Lassan megtanulok angolul és akkor majd kinyílik a világ Xd Nagyon köszönöm a munkátokat, és mindig elismeréssel vagyok azok iránt, akik önzetlenül dolgoznak másokért (is).
Vissza az elejére
Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF